Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Specjaliści od spodni robią to online!

fotografia GliwiceSpecjaliści od spodni, czyli nowa polska marka Benevento stworzona dla mężczyzn wymagających dostępna tylko online. Spodnie w każdym możliwym rozmiarze, a baza kolorystyczna systematycznie rozszerzana to motyw przewodni tej młodej marki.

Benevento to polska marka odzieżowa skierowana do mężczyzn między 25-45 lat, którzy wiedzą czego chcą od ubrania i szukają dobrego stylu i doskonałej jakości. Właśnie takie jest Benevento: stylowe i doskonałe.

Firma ze śląska produkuje odzież męską od ponad 25 lat, a wyspecjalizowała się w spodniach męskich i od roku ruszyła ze sklepem internetowym swojej nowej marki Benevento.

Na stronie www.benevento.pl dostępne są spodnie męskie w wielu kolorach, a ich cechą charakterystyczną jest odwaga w doborze kolorów i możliwość kupienia spodni w dowolnie wybranym rozmiarze.

Spodnie Benevento mają krój stworzony po to, aby dodać walorów męskiej figurze. Odpowiednio wykrojony tył podkreśla pośladki, a wyprofilowane w udach spodnie i proste nogawki tworzą smukła sylwetkę. Oprócz kroju regular, dostępna jest również wersja slim, dla panów szczuplejszych lub dla tych, którzy lubią podkreślić swoją sylwetkę jeszcze bardziej.

W ofercie Benevento są spodnie chinos, spodnie sztruksowe, szorty i spodnie garniturowe. Oprócz tego dostępne są marynarki i obuwie, żeby uzupełnić ofertę, a oferta stale się powiększa. Wszystko szyte w Polsce z najlepszych tkanin ściąganych przez właścicieli z Hiszpanii, Anglii i Włoch.

Cechą główną, która rozróżnia Benevento od innych marek dostępnych na rynku jest unikalna oferta. Każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie, a wszystko to dostępne tylko online.

Benevento proponuje szybkie zakupy z darmową dostawą, a do tego możliwość zwrotu towaru do 365 dni, czyli cały okrągły rok!

Na stronie dostępny jest chat online, gdzie można się szybko skonsultować z doradcą, którzy dumnie nazywają siebie Benevento Ninja, ponieważ szybko i sprawnie pomogą w doborze rozmiaru, czy koloru spodni.