Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

5 lat Takko Fashion w Polsce. Pyszne i inspirujące spotkanie prasowe „Jesienne inspiracje w sezonie jesień-zima 2013/2014”

sklepWe wrześniu 2013 roku marka Takko Fashion obchodzi swoje 5-lecie istnienia na rynku w Polce. Z tej okazji, 13 września br odbyło się pierwsze spotkanie prasowe marki z dziennikarzami i stylistami polskich mediów.

Podczas spotkania w warszawskich Delikatesach Esencja, zaprezentowane zostały propozycje z kolekcji marki Takko Fashion na sezon jesień/zima 2013/2014. Goście mogli na własne oczy przekonać się, że produkty proponowane na trwający już sezon, to jakość w najmodniejszym wydaniu. W kolekcji znalazły się modne w tym sezonie akcenty tweedowe, skórzane, futerko, burgund, musztardowa żółć, granat oraz połysk i cekiny. Nie zabrakło akcesoriów w stylu Dzikiego Zachodu – naszyjników, kapeluszy oraz glam rockowych spódnic, bluzek i torebek. Silną pozycję zajmują także grube swetry oraz ciepłe, wełniane szaliki, czapki i skarpety!

Filozofia marki głosi: „Wyrafinowana elegancja, prosty szyk czy sportowa nonszalancja?”.Każdemu, kto lubi od czasu do czasu sprawić sobie nowy strój w dowolnym stylu, nie sięgając zbyt głęboko do kieszeni, Takko Fashion oferuje niedrogie, modne rzeczy dla całej rodziny. Począwszy od najmniejszych zaledwie kilkumiesięcznych niemowląt, prze kolekcję dla dzieci I młodzieży, kolekcję dla kobiet w rozmiarach od 36 do 52 oraz stylowych mężczyzn. W prawie każdej kolekcji znajdują się także modne akcesoria tj. biżuteria, torebki, rajstopy i bielizna.

Takko Fashion Od ponad 30 lat oferuje modną odzież, bieliznę oraz akcesoria dla całej rodziny. Jakość za rozsądną cenę to przesłanie, które sprawia, że marka ta stała się liderem w segmencie value fashion. Marka posiada obecne ok. 1800 sklepów na terenie Europy. Na rynku polskim jest już od 5 lat, odnaleźć ją można w aż 65 lokalizacjach w naszym kraju!