Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Dodatki symbolem elegancji

wristwatch-407096_640Trendy rządzące w modzie zmieniają się w ekspresowym tempie. Czasem ciężko jest za nimi nadążyć, a przecież wszyscy kochamy modę właśnie za cechującą ją różnorodność. To nie zmienia jednak faktu, że w każdej damskiej szafie, bez względu na porę roku, powinno się znaleźć kilka istotnych, bazowych elementów garderoby. Gładki t-shirt, czarne szpilki czy obowiązkowa mała czarna umożliwiają szybkie skompletowanie eleganckiego setu, zarówno do pracy jak i na wieczorne wyjście.

Z pewnością większość z nas uznałaby, że gładka sukienka i zwykłe buty nie stanowią zestawu, dzięki któremu będziemy rzucać się w oczy na bankiecie czy oczarujemy partnera na kolacji. Okazuje się jednak, że to właśnie te jednolite kreacje wykonane z gładkich materiałów, w połączeniu z delikatnym makijażem i schludną fryzurą, dodają kobiecie klasy i szyku. Co jednak zrobić, aby całość nie była zbyt nudna, a przyciągnęła uwagę towarzystwa? Nie od dziś wiadomo, że istotną kwestią w modzie są dodatki.

Długi, gęsty naszyjnik, elegancki zegarek czy opaska mogą w dużym stopniu wpłynąć na wygląd naszego zestawu. Z dodatkami trzeba jednak uważać. Ich nadmiar sprawia bowiem, że stylizacja staje się chaotyczna. Co więcej, drobne elementy są ikoną obowiązujących w danym sezonie trendów, dlatego warto śledzić bieżące propozycje projektantów. Przykładowo szerokie, zapinane w talii pasy już dawno należy zamienić na cienkie, subtelne paski. Dodatki to element garderoby, który możemy zakupić drogą tradycyjną lub bardziej komfortową formą internetową, klikając w link http://heppin.com/dodatki_dla_niej_k-171.htm.

W przypadku wieczornych wyjść najważniejszym dodatkiem zdecydowanie będzie torebka. Ta najmniejsza będzie stanowiła piękną ozdobę zarówno przewieszona przez ramię jak i trzymana w dłoni. Co więcej umożliwi posiadanie przy sobie niezbędnych drobiazgów, takich jak szminka, telefon czy wizytówka. Pod linkiem http://heppin.com/torebki_wieczorowe_torebki_k-173.htm znajdziemy najmodniejsze torebki sezonu. Warto zaznaczyć, że obecnie królują połyskujące wzory, choć zwolenniczki bardziej stonowanych kolorów znajdą tu klasyczne, czarne torebki.

Wreszcie kilka słów o nakryciach głowy. Być może większości z nas kojarzą się one jedynie z naelektryzowanymi włosami. Tego problemu unikniemy, wybierając produkty, znajdujące się pod linkiem http://heppin.com/czapki__kapelusze_dodatki_k-212.htm. Dla pań, których włosy szybko tracą objętość, dobrym rozwiązaniem będzie zamiana czapki na stylowe nauszniki.

Podczas zakupów warto zamieniać krzykliwe kreacje na bardziej stonowane ubrania. Umożliwią one łatwe utrzymanie porządku w szafie oraz układanie ciekawych strojów poprzez operowanie dodatkami.

7 572 komentarze