Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Płaszcz, który poprawi Twoją figurę

W tym sezonie płaszcze są najbardziej pożądanym okryciem wierzchnim, które powinno się znaleźć w każdej kobiecej szafie. Odpowiednio dobrany może poprawić kształt figury, zatuszować mankamenty i sprawić, że będziesz wyglądać modnie i stylowo. Idealny będzie zarówno do pracy, na spacer, jak i na większe wyjścia.

Płaszcz dobrany do figury

Sezon zimowy to czas, w którym na pierwszy plan wysuwa się nasze okrycie wierzchnie. Idąc do pracy, na zakupy czy w gości to właśnie on zwraca największą uwagę. Dlatego powinnyśmy zadbać o to, by był dopasowany do naszej figury, stylu, a także charakteru. Ponieważ płaszcz zakrywa większą część naszej figury, powinien być dobrany tak, by zakrywać to, co trzeba i odkrywać to, co powinno być odsłonięte.

Płaszcze damskie 2017 to przede wszystkim modne kolorowe fasony, zarówno długie, jak i krótsze, z różnymi detalami. Te z pionową listwą i ukrytymi guzikami zamaskują duży brzuch. Z wszytym szerokim pasem stworzą wcięcie w talii, nawet gdy natura nas nim nie obdarzyła. Z wydłużonymi klapami sprawią, że będziesz wydawać się szczuplejsza – polecane są szczególnie dla wysokich pań. Jeśli Twoje ramiona są wąskie, wybierz płaszcz z bufkami, który optycznie je poszerzy. Lekko wcięty płaszcz, wyglądający jak surdut, ładnie wymodeluje sylwetkę. Dla kobiet chcących poszerzyć górną część sylwetki idealny będzie dwurzędowy płaszcz. Chcąc nadać sylwetce właściwe proporcje wybieraj takie płaszcze, które mają szeroki kołnierz u góry i rozszerzany dół. Na rynku dostępnych jest tyle fasonów, wzorów i kolorów, że każda kobieta znajdzie swój wymarzony płaszcz.

Jeśli okrycie mamy już wybrane, to nie można zapomnieć o butach, które dopełnią całą stylizację. Kozaki to najmodniejszy hit sezonu. Królują czernie, szarości i brązy. Jeśli chodzi o materiał, to niewątpliwym must have są zamszowe kozaki za kolano. W zależności od upodobań i efektu, jaki chcemy osiągnąć, mamy naprawdę szeroki wybór dostępnych na rynku butów. Jeśli chcemy wysmuklić nogi, to koniecznie wybierzmy model, który ma elastyczną cholewkę, dzięki temu buty będą idealnie dopasowane do nogi. Osoby o drobnej budowie ciała powinny wybierać buty ze zdobieniami i marszczeniami, by szczupłe nogi wyglądały korzystniej.