Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Nail bary – chwila dla Ciebie

ring-791296_640

Każda kobieta jest inna, jednak każda z nas lubi czuć się piękna i zadbana. Ponadto lubimy usiąść z przyjaciółką przy kawie lub dobrym drinku i poplotkować na różne tematy. Aktualnie powstaje coraz więcej miejsc, które pozwalają na połączenie tych dwóch przyjemności. Nail bary, bo o nich mowa, to świetne rozwiązanie dla zapracowanych kobiet szukających chwili dla siebie.

Niczym amerykański film…

Nail bar to miejsce, do którego warto wybrać się ze swoją przyjaciółką na dobrego drinka lub kawę. Ma on jednak znaczną przewagę nad klasyczną kawiarnią czy barem. W tym miejscu wszystkim rozmowom i ploteczkom towarzyszy wykwalifikowana kosmetyczka, która dba o Twoje dłonie i paznokcie. To tak, jakby pójść do zwykłego salonu kosmetycznego, ale lepiej. Relaks, uroda i chwila dla siebie w jednym miejscu.

Gdzie znaleźć nail bar?

W Polsce powstaje coraz więcej nail barów. Znaleźć je można przede wszystkim w miejscach, przez które przewija się wiele osób. Najczęściej lokowane są one w centrach handlowych. Mieszczą się również w dużych miastach przy najbardziej ruchliwych ulicach i rynkach. Coraz więcej takich miejsc powstaje również w mniejszych miasteczkach. Co ciekawe, nail bary są idealnym miejscem na organizowanie „babskich” imprez, np. wieczorów panieńskich, spotkań integracyjnych itp.

Oferta nail barów

Do podstawowych zabiegów wykonywanych w nail barach należą wszelkie zabiegi na dłonie, stopy i paznokcie. Oferta manicure’ów jest bardzo szeroka. Największą popularnością cieszy się manicure hybrydowy. Można również wybierać spośród manicure klasycznego, biologicznego, japońskiego, spa i wielu, wielu innych. Chociaż nail bary nastawione są na szybką obsługę, pielęgnacja dłoni i paznokci to nie jedyne zabiegi, jakich można tu zasięgnąć. Często w ofercie znajduje się również henna, regulacja brwi oraz szybkie zabiegi na twarz. Jest to więc idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółką i chwilę dla siebie.