Manicure w nail barze

nail-varnish-674422_640

Nail bary to zdecydowanie jeden z najbardziej praktycznych współczesnych trendów. Są to niewielkie salony kosmetyczne, zlokalizowane w ruchliwych częściach miasta, hotelach czy galeriach handlowych. Są doskonałe dla pań, które stale mają napięty grafik i nie mają czasu na samodzielne ozdabianie paznokci w domu. Do nail baru możemy wstąpić w drodze do pracy, między spotkaniami biznesowymi czy przy okazji załatwiania sprawy na mieście.

W nail barze możemy wykonać znacznie więcej zabiegów niż tylko manicure. W razie potrzeby, klientki mogą również zdecydować się na pedicure, hennę czy regulację brwi. Zwróćmy uwagę, że mowa tutaj o zabiegach na tyle precyzyjnych, że ich wykonanie naprawdę warto zlecić profesjonalistkom. Obsługa w nail barze charakteryzuje się dużym doświadczeniem i niezwykłą kompetencją. Doskonale wykona każdy zabieg, a oprócz tego, udzieli rzetelnych odpowiedzi na wszelkie pytania klientek oraz udzieli praktycznych porad, dotyczących codziennej pielęgnacji.

Nail bar może być również doskonałym miejsce na spotkanie z przyjaciółką. Panie mogą popijać kawę i rozmawiać, podczas gdy kosmetyczki zajmują się ich paznokciami. To doskonała alternatywa dla kobiet, które nie mają czasu na popołudniowe wyjścia i bardziej pożyteczny sposób spędzania czasu niż spotkanie w zwykłej kawiarni na mieście.

W nail barze mamy dostęp do kosmetyków najwyższej jakości. Bez problemu wykonamy tutaj manicure adekwatny do aktualnie panujących trendów. Magnetyczne paski, neonowe kolory, metaliczne barwy, sweterkowe wzory czy szklane paznokcie. Wszystko to jest możliwe do wykonania z udziałem profesjonalnego personelu. Dużą przewaga nail baru nad manicurem wykonywanym w domu jest fakt, że doświadczone kosmetyczki wykonują wszelkie zdobienia precyzyjnie. Co więcej, efekty trzymają się na paznokciach o wiele dłużej, dzięki korzystaniu z najwyższej jakości kosmetyków. Profesjonalny topcoat czy promienie kosmetycznej lampy UV sprawiają, że zdobienia mogą się utrzymać na paznokciach nawet do kilku tygodni. To duża oszczędność czasu oraz działanie ekonomiczne. Nie musimy bowiem co chwila zakupować nowych lakierów przez częste malowanie paznokci.

Nail bary to zdecydowanie jeden z najlepszych pomysłów branży kosmetycznej. Dobra lokalizacja i wysoka renoma tego typu miejsc motywują każdą kobietę do złożenie wizyty w salonie. Dodatkowo, profesjonalny personel sprawia, że każdy zabieg jest niezwykle skuteczny i przebiega w miłej atmosferze.

komentarzy 11 669