Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

5 sposobów na utrzymanie porządku w szafie

Nie możesz znaleźć ulubionej bluzki? Gdzieś zapodziałaś nowe buty? Dzisiaj podpowiemy Ci, jak za pomocą pięciu trików możesz idealnie zorganizować swoją garderobę.

Dobre zorganizowanie swo;ej szafy to naprawdę nie lada wyzwanie. Aby się z tym uporać i raz na zawsze zaprowadzić porządek w swojej garderobie, wystarczy poznać pięć trików. Oto one:

1. Przechowuj tak jak Ci wygodnie

Musisz znaleźć swój ulubiony sposób przechowywania ubrań. Możesz pogrupować ciuchy według koloru, kategorii czy okazji. Pamiętaj, że to Twoja szafa i Ty ustalasz reguły gry.

2. Maksymalnie wykorzystaj powierzchnię w szafie

To naprawdę ważny czynnik. Grube swetry, możesz zwinąć w ruloniki, dzięki temu zajmą mniej miejsca w pułkach czy szufladach. Z kolei cienkie ubrania, takie jak bluzki, koszulki, spódnice czy sukienki wizytowe, powieś na wieszakach. Dzięki temu nic się nie wygniecie i zawsze będzie gotowe do założenia. Ubrania, które używasz na co dzień czy do pracy, możesz umiejscowić w punkcie, który jest szybko dostępny i rzuca się w oczy.

3. Podomki i podobne ubrania na co dzień

Często nie wiemy gdzie umieścić odzież, w której chodzimy po domu. Warto wyznaczyć w szafie koszyk albo pudełko na takie ubrania i dobrze je poskładać. Tak, by nie trzeba było wszystkiego wyrzucać z pojemnika w celu znalezienia bluzki czy legginsów, które nosimy w zaciszu mieszkania.

4. Regularny przegląd garderoby – sezonowo

Pamiętaj o regularnym przeglądaniu garderoby. Najlepiej robić to sezonowo, czyli po każdej zimie czy jesieni zmieniać ubrania w szafie, na te, które obecnie będziemy nosić. Takie kosmetyczne porządki sprawią, że nasza garderoba będzie zawsze zorganizowana.

5. Miejsce na biżuterię i akcesoria i inne szpargały

Jeżeli nie mamy w szafie odpowiedniego miejsca na biżuterię i akcesoria, to możemy je przechowywać w podpisanych pudełkach. Takie rozwiązanie wprowadzi ład i porządek, a my nie będziemy musiały szukać w biegu ulubionej apaszki czy bransoletki.

Dzięki takim kilku trikom, zaprowadzisz w swojej szafie porządek, znajdziesz więcje miejsca na ubrania i przede wszystkim lepiej się zorganizujesz. Nawet dobieranie codziennych stylizacji będzie prostsze i przyjemniejsze. Już dziś, zrób miejsce na wiosenne ubrania i buty damskie 2017 wiosna.

10 694 komentarze
  1. <